Krótko o nas...

Biuro Euro Okno

paralotnia eurookno

Od 2000 roku dostarczamy dla Was okna PCV i aluminiowe. Z biegiem czasu nasze okna, tak jak Wasze wymagania, zmieniają się.  Jesteśmy wiodącym producentem stolarki otworowej w północno-wschodniej części Polski z przeszło 15 letnim doświadczeniem, a nasza pozycja na rynku ogólnopolskim stale rośnie.

Tak dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy zastosowaniu najnowszych technologii, wysoce wykwalifikowanej kadrze kierowniczej oraz profesjonalnej załodze. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów kreujemy ceniona markę jaka jest Euro Okno.

Nasz znak firmowy co raz częściej pojawia się również poza granicami kraju, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.Nasze okna posiadają bardzo wiele cech, które są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Euro Okno od lat cieszy się dużym zaufaniem wśród kupujących.

 

Nasze osiągnięcia oraz certyfikaty....

cert

EURO800

Europejski Laur Wiarygodności 2019

cert1

Złoty Certyfikat
Firma Godna Zaufania 2017

Uroczysta Gala Rozdania Euro Certyfikatów 2007

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Eurocertyfikat 2007. Uroczysta Gala, podsumowująca konkurs Eurocertyfikat 2007 odbyła się: 3 października 2007 roku w Zamku Królewskim w Warszawie.

 

Certyfikat Firma Godna Zaufania 2017

 

Euro Certyfikat 2007 w kategorii

"Certyfikat Wiarygodności Firmy"

  
 

Statuetka Euro Firma 2007

Export-Import z Suwałk

 

Inne nasze osiągnięcia ...

 

Certyfikat Firma Godna Zaufania 2017

Superprofil 2007