Jak widać, Dallas, jako producent drzwi z drewna, wykorzystuje wszystkie najważniejsze cechy i zalety drewna, aby następnie przekazać je nowym właścicielom.
Indywidualny wybór do każdego miejsca
Drzwi wewnętrzne drewniane perfekcyjnie wkomponują się w każde wnętrze. Jednak wybór zależny jest również od wzoru, koloru i elementów dekoracyjnych drzwi. Dzięki odpowiednim technologiom jesteśmy w stanie stworzyć drzwi w różnej kolorystyce oraz dodać wszelkie przeszklenia. W ofercie z pewnością znajdą Państwo takie, które wkomponują się w całą aranżację domu czy mieszkania.
Drzwi wewnętrzne drewniane wykonywane są przede wszystkim z dwóch najbardziej wdzięcznych surowców: z sosny i z dębu. To one, dzięki swoim właściwościom są w tym celu wykorzystywane na całym świecie.
W skład oferty wchodzą drzwi dostosowane do różnych pomieszczeń, takich jak kuchnia, pokoje, łazienka czy korytarze. Każde z nich posiadają odrębny niepowtarzalny wzór lub przeszklenie, ale każde mogą Państwo dopasować indywidualnie do siebie.
Znajdą Państwo możliwość doboru:
– kolorystyki,
– rodzaju przeszklenia,
– ościeżnicy.
Dzięki temu tworzą Państwo unikalny, a nie masowy produkt, w najwyższej jakości wykonania.
Dobór odpowiednich drzwi
Najważniejszym czynnikiem doboru drzwi jest rodzaj pomieszczenia. Sypialnie i łazienki wymagają zachowania dyskrecji. W takich przypadkach warto zakupić drzwi pełne, które dadzą nam odpowiednią swobodę, wyciszenie i nie będą sprawiały dyskomfortu. W innych pomieszczeniach, takich jak kuchnia, gabinety, pokoje dzienne drzwi pełnią funkcję typowo dekoracyjną. Wtedy najlepszym wyborem będą drzwi z przeszkleniem, które wzmocnią ich elegancję. Podczas wyboru kolorystyki należy zwrócić uwagę na kolory ścian i podłóg, tak aby drzwi dopasować jak najbardziej naturalnie i stworzyć kompletną całość.

Paleta kolorów

kolory1

kolory2

kolory3

Rodzaje szyb

szklo

Ościeżnice

oscieznice

oscieznice2

Produkty